Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizden yaptığımız alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği mevcut mu?

Evet. Kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Sipariş verme işlemi sonunda ödeme seçeneği olarak kapıda ödemeyi seçerseniz ürününüz kapıda ödemeli olarak tarafınıza gönderilecektir. Kapıda ödemelerde 5TL fiyat farkı alınmaktadır.


Siparişim kaç günde elime ulaşır? Pazar günleri teslimat yapılıyor mu?

Siparişiniz tarafımıza ulaştığı andan itibaren en geç 3 iş gününde kargoya verilmektedir. Bazı ürünlerimiz 1 iş gününde kargoya verilmektedir. Ürününüzü anlaşmalı firmamız olan Yurtiçi Kargo'ya teslim ediyoruz. Kargo şubesi bulunmayan ilçe yada köylerde ufak çaplı gecikmeler olabilir. Bu gibi durumları size vereceğimiz kargo takip numaranızdan takip edebilirsiniz. Yurtiçi Kargo firması pazar günleri teslimat yapmamaktadır.


Ürün üzerinde şirket logonuz yada isminiz bulunuyor mu?

Hayır. Kesinlikle ama kesinlikle hiç bir üründe firmamıza ait logo isim telefon vb bilgiler bulunmamaktadır. Sadece ürünün zarar görmemesi için dışarısında bulunan kutu ve ambalajda firma ismimiz ve bilgilerimiz bulunmaktadır.


Telefonda yada Whatsapp üzerinden siparişimi verebilir miyim?

İletişim kısmında bulunan bilgilerimizden 7 gün 24 saat siparişinizi verebilir, istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Size yardımcı olabilmek için bütün iletişim kanallarımız ile sorularınıza cevap vermeye hazırız.


Size nasıl güvenebilirim? Kredi kartı bilgimi sizinle paylaşırsam sıkıntı olur mu?

Sizlere hizmet verirken en dikkat ettiğimiz konu güvenliktir. Bu nedenle iyizico ile tüm bilgilerinizi güvenli korumaya aldık.Yukarıda bulunan linkimizin sol kısmında bulunan yeşil kilitli anahtar simgesi bunun ispatıdır.Kredi kartı bilgileriniz asla sistemimizde kayıt altında tutulmaz, biz dahil hiç kimse bu bilgilerinize ulaşamaz. Kişisel bilgileriniz asla başka bir firmaya verilmez veya ticari bir unsur olarak kullanılmaz. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra spam mail veya sms yağmuruna tutulmazsınız. Biz kaliteli ürün ve hizmet sonrasında oluşan müşteri memnuniyetinin en güzel reklam olduğuna inanıyoruz.SONUÇ OLARAK YILLARDIR İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ KİŞİYE ÖZEL HEDİYE SEKTÖRÜNDE SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPIYORUZ VE YAPACAĞIZ. GÜVEN KELİMESİ KARŞILIKLIDIR. BİZ SİZLERE GÜVENİYORUZ VE SİZLERİNDE BİZLERE GÜVENMENİZİ İSTİYORUZ. BÜTÜN BİLGİLERİMİZ ŞEFFAFTIR VE GİZLİ SAKLI KAFADA SORU İŞARETİ BIRAKAN DİĞER İNTERNET SİTELERİNDEN FARKLIYIZDIR. YOLUNUZ DÜŞERSE ÇAYIMIZI İÇMEYEDE BEKLERİZ. SAYGILARIMIZLA...

www.plakaanahtarlik.com © - Tüm Hakları Saklıdır.